שלום מירב וקובי,

המון תודה על ההשתלמות המועילה של שבוע שעבר.

התבקשתי בגן לעבוד על דברים כלליים כדי לא להעמיס על הילדים עם עוד חומרים של חנוכה, כיוון שהמורה לתנועה עושה איתם המסיבה, אז קפצתי למים ועשיתי להם שיעור ריתמיקה (20 דקות עברו ככה כמו כלום).

השתמשתי בחלילית ככלי מלווה וזה היה מעולה. למדו את סימני לעמוד, לשבת במקום, הלכו ועצרו עם מנגינות, רצו ואפילו דילגו עם מנגינה מדיסק.

כמובן שלמדתי ריתמיקה בלוינסקי, אבל בין ללמוד, לדעת וללמד בפועל יש עדיין מרחק.

גם השיר "שלום לכם" התקבל בברכה.

יישר כוח,

מירה

המלצות

מירב היקרה,רציתי לומר לך תודה ענקית. חלק מהיצירות שלך הכרתי ותמיד התחברתי, למנגינות, למילים, את פשוט מדהימה! אני מגיעה מצרפת ושם שיעורי מוסיקה הם שיעורי חובה עד כיתה ז׳ לכן הייתי חשופה למוסיקה קלאסית, לכלי נגינה שונים... אבל לא מעבר לזה.מאז שהכרתי אותך, השמיעה שלי השתנתה, ההקשבה שלי חדה יותר ופתאום אין סוף לפעילויות שניתן לערוך עם הקטנים.הגעתי אליך בלי רקע מוסיקאלי, בלי ידע מסוים ומדהים איך לאורך המפגשים אפשרת לי לרכוש ״ערוץ חדש במוחי״.היום אני שומעת מנגינה וישר אני מצליחה לזהות את החזרתיות, את המקצה ואת הקצב, מדמיינת מה ניתן לעשות עם אותה יצירה עם הקטנטנים. פשוט עונג ענק!!!

תודה על המתנה שהענקת לי, על הידע שאת מעבירה לנו, על הכלים שאת נותנת לנו, על שפע הרעיונות שאת מציעה לנו.זו צידה לדרך!!!!אני אחרי ניתוח בברך ובכל מקרה לא מוותרת על אף מפגש! 

תודה על מי שאת! בן אדם מדהים ומוכשר

סבין

הי מירב. רציתי לשתף אותך בכך שחלק מהשירים שלך לוקחים חלק במסיבות חנוכה שלי. השיר שחיברת והלחנת על הנרות שיר מקסים מאוד נעים ומוסיקלי. הסביבון בקופסא. ועוד . ממש תודה לך על היצירות האיכותיות שלך והמהנות. הילדים ואני מאושרים ונהנים. חג שמח . ושוב תודה

02/01/2018 -  טו בשבט - טו בשבט חג האילנות,  מפגש  מיוחד המשלב פעילויות מוזיקליות בנושא העץ, הפריחה, והטבע הירוק.

 

מפגש בוגרים- דרך הצלילים- מה במפגש? קטעי מוזיקה ויצירות קלאסיות לתזמור ולפעילות בנושא הפריחה והצמיחה בטבע,  תזמורת כלי נגינה מהטבע  מיוחדת תלווה את חלקי העץ. לימוד  שירי מסורת ושירי ארץ ישראל לכבוד 70 שנה למדינה בשילוב ריקודי עם. המפגש משלב מערכי שיעור ורעיונות לפעילות מוזיקלית לחג לגילאי 3-6. ניתן להגיע למפגש בודד. 

 

מפגש צעירים - טו בשבט - מה במפגש? סיפור מיוחד על העץ שמאגד בתוכו פעילויות, שירי מסורת ושירים מקוריים, קטעי מוזיקה ודקלומים, בליווי אביזרים מתאימים כלי נגינה ועוד... נערוך יום הולדת לאילן בחגיגה ירוקה ומוזיקלית. 

 

23/1/2018-  יום המשפחה

 

6/2/2018   פורים

 

6/3/2018  אביב פסח ויום העצמאות

 

25/5/2018 מסיבות סוף שנה

 

10/4/2018 ל"ג בעומר שבועות ירושלים

 

לוגו