הקורסים של מירב האוסמן מיועדים לכל המעוניינים לקבל כלים ומתודיקה להוראת מוסיקה. הקורסים עשירים ברפרטואר איכותי הכולל יצירות אינסטרומנטליות, שירי נכס צאן ברזל, וחומרים מקוריים.

קורס בדרך הצלילים - מיועד למורים ומורות למוסיקה מתחילים וותיקים להוראת מוסיקה לגילאי טרום-טרום חובה עד חובה (3-6).

קורס טרום כלי ללימוד נגינה במטלופון, המתבסס על תכנית שנתית ללימוד בגני ילדים ולחוגים פרטיים. בקורס נלמד טכניקות חדשות המיועדות לילדי הגן שפותחו על ידי מירב האוסמן.

קרא עוד...​

רכבת ההפתעות
אריק איינשטיין
עוף גוזל
הפתעה
השתלמות

קורסים לכל המעוניינים לקבל כלים ומתודיקה להוראת מוסיקה. הקורסים עשירים ברפרטואר איכותי הכולל יצירות אינסטרומנטליות, שירי נכס צאן ברזל, וחומרים מקוריים.
קורס צלילים מתגלגלים - מיועד לגילאי הפעוטות מגיל שנה עד שלוש

קורס מטלופון

'הי מירב. רציתי לשתף אותך בכך שחלק מהשירים שלך לוקחים חלק במסיבות חנוכה שלי. השיר שחיברת והלחנת על הנרות שיר מקסים מאוד נעים ומוסיקלי. הסביבון בקופסא. ועוד . ממש תודה לך על היצירות האיכותיות שלך והמהנות. הילדים ואני מאושרים ונהנים. חג שמח . ושוב תודה'

'מירב היקרה,רציתי לומר לך תודה ענקית. חלק מהיצירות שלך הכרתי ותמיד התחברתי, למנגינות, למילים, את פשוט מדהימה! אני מגיעה מצרפת ושם שיעורי מוסיקה הם שיעורי חובה עד כיתה ז׳ לכן הייתי חשופה למוסיקה קלאסית, לכלי נגינה שונים... אבל לא מעבר לזה.מאז שהכרתי אותך, השמיעה שלי השתנתה, ההקשבה שלי חדה יותר ופתאום אין סוף לפעילויות שניתן לערוך עם הקטנים.הגעתי אליך בלי רקע מוסיקאלי, בלי ידע מסוים ומדהים איך לאורך המפגשים אפשרת לי לרכוש ״ערוץ חדש במוחי״.היום אני שומעת מנגינה וישר אני מצליחה לזהות את החזרתיות, את המקצה ואת הקצב, מדמיינת מה ניתן לעשות עם אותה יצירה עם הקטנטנים. פשוט עונג ענק!!!

תודה על המתנה שהענקת לי, על הידע שאת מעבירה לנו, על הכלים שאת נותנת לנו, על שפע הרעיונות שאת מציעה לנו.זו צידה לדרך!!!!אני אחרי ניתוח בברך ובכל מקרה לא מוותרת על אף מפגש! 

תודה על מי שאת! בן אדם מדהים ומוכשר

סבין'

לוגו